Zamknij
REKLAMA

Wspólne działania policji i straży ochrony kolei

15:17, 07.09.2021 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Trwa V edycja akcji "RAW-RAIL ACTION WEEK" realizowana w ramach międzynarodowej organizacji państw członkowskich Unii Europejskiej – RAILPOL. Celem akcji jest zapobieganie i wykrywanie najpowszechniejszych zjawisk kryminalnych w sektorze kolejowym. Kutnowskich sokistów wspierają miejscowi policjanci. Funkcjonariusze wspólnie kontrolują przestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących na obszarze kolejowym w Kutnie.

Od 6 do 13 września 2021 roku na terenach kolejowych trwać będzie akcja „RAW-RAIL ACTION WEEK”. Jej głównym celem jest m.in. kontrola przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących na obszarach kolejowych oraz przeciwdziałanie niszczeniu mienia. Strażników ochrony kolei z kutnowskiego posterunku wspierają  miejscowi policjanci. Funkcjonariusze wspólnie patrolują rejony dworca PKP. Działania mundurowych ukierunkowane są na kontrole przestrzegania przepisów porządkowych, przeciwdziałanie kradzieżom oraz dewastacji infrastruktury i taboru kolejowego, a także inne działania istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa . Akcja ma na celu również podniesienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu podróżnych korzystających z kolei, a także ma wpłynąć na podwyższenie świadomości o przepisach obowiązujących na obszarze kolejowym, a co za tym idzie zwiększyć bezpieczeństwo na kolei.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Naciągacze żebraczeNaciągacze żebracze

2 0

To może wreszcie sprzed dworca uda się przegonić, skoro policja pomoże, tych "proszących" ciągle a to o papieroska, a to o złotóweczkę (ostatnio baba chciała już 5!).
Zwłaszcza tego młodego z kulą. Jest bardzo nachalny 09:32, 09.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

trybektrybek

1 0

Interwencje kutnowskiej Policji muszą być co najmniej takie jak POLICJI DOLNOŚLĄSKIEJ- po niej to tylko karawan 20:59, 19.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%