Zamknij
REKLAMA

Sierż. sztab. Robert Lewandowski uratował mężczyznę

16:52, 02.06.2021 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Interwencja policjanta po służbie prawdopodobnie uratowała życie mężczyźnie, który leżał nieprzytomny przy drodze w miejscowości Janów. Nikt z przejeżdżających nie zainteresował się jego losem. Pamiętajmy czasami jeden telefon może uratować komuś życie.

28 maja  około godz 12.00 będący w czasie wolnym od służby policjant z Komisariatu Policji w Żychlinie sierż. sztab. Robert Lewandowski, jadąc samochodem zauważył leżącego przy drodze mężczyznę. Policjant natychmiast zatrzymał się i udzielił pierwszej pomocy. Mężczyzna był nieprzytomny i miał zakrwawioną twarz. Widząc że pokrzywdzony oddycha, ułożył poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej i wezwał karetkę pogotowia. Funkcjonariusz do chwili przybycia załogi karetki pogotowia, monitorował cały czas czynności życiowe mężczyzny.

Funkcjonariusz Policji, który zareagował i pomógł poszkodowanemu, będąc w czasie wolnym od służby, pokazał, że policjantem jest się nie tylko na służbie. To postawa godna szacunku, zasługująca na uznanie. Wdzięczność swoją wyraziła również mama poszkodowanego mężczyzny, która skierowała list z podziękowaniami złożony na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%