Zamknij
REKLAMA

Pijany z marihuaną krzyczał pod komendą policji

14:01, 29.12.2020 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

22-letni mężczyzna w nocy z 25 na 26 grudnia 2020 roku przyszedł pod komendę w Kutnie kompletnie pijany i zaczął się głośno zachowywać. Interwencję wobec mężczyzny podjął dyżurny jednostki. Jak się okazało krewki wędrowiec posiadał przy sobie marihuanę. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Było około 1.35 w nocy, kiedy z ulicy zaczęły dochodzić głośne krzyki przez uchylone okno do pomieszczenia dyżurnego kutnowskiej jednostki. Zwróciło to uwagę funkcjonariusza, który po drugiej stronie ulicy zobaczył mężczyznę, głośno krzyczącego i dziwnie się zachowującego.  Widząc jak mężczyzna zataczał się i niejednokrotnie wchodził na jezdnię, czym stwarzał zagrożenie dla przejeżdżających samochodów oraz dla samego siebie sam podjął interwencję i wyszedł do przechodnia. Ten widząc policjanta zaczął oddalać się w kierunku miasta. Został on zatrzymany przez dyżurnego, na skrzyżowaniu przy ul. Toruńskiej i Wygoda.

Do pomocy został jednocześnie wezwany patrol interwencyjny. Mężczyzna był pijany o czym świadczyła silna woń alkoholu, bełkotliwa mowa oraz chwiejny krok. Odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu. Ponadto  jak się okazało 22 - letni mieszkaniec naszego powiatu posiadał przy sobie susz roślinny.

Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana w ilości ponad 3 gramów. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających z co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ŻurawŻuraw

1 0

Przyszedł z życzeniami świątecznymi do policjantów nie wiedząc, że psom zaaplikowano KACZY JAD 10:43, 30.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA