Zamknij
REKLAMA

Zatrzymany poszukiwany listem gończym miał przy sobie narkotyki

17:25, 31.07.2020 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali poszukiwanego listem gończym 26-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego, którego wypatrzył kom. Janusz Osowski, zastępca komendanta komisariatu. Zabezpieczyli u poszukiwanego 11 gramów amfetaminy oraz 5 gramów marihuany. Za popełnione przestępstwo z art. 62§1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

30 lipca 2020 roku około godz. 10:30 Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Krośniewicach w trakcie służby w terenie zauważył poszukiwanego listem gończym 26-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego. Mężczyzna miał odbyć karę prawie roku pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.  Nie spuszczając z oczu poszukiwanego komendant poinformował patrol dzielnicowych wskazując im miejsce oraz opis poszukiwanego. Po chwili wspólnie z dzielnicowymi zatrzymał mężczyznę.

W toku przeszukania osoby zatrzymanej dzielnicowi ujawnili 2 torebki foliowe z suszem roślinnym. Mężczyzna oznajmił, że jest to marihuana którą przywiózł na własny użytek z Holandii. W toku dalszych czynności w miejscu zamieszkania poszukiwanego funkcjonariusze odnaleźli woreczki ze zbrylowanym, białym proszkiem oraz susz roślinny.

Mężczyzna przyznał się do posiadania 11 gramów amfetaminy oraz 5 gramów marihuany. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

oloolo

0 0

Janusz to prawie jak taki krośniewicki Chuck Norris . :-))))) 20:12, 21.08.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

0 0

koło Chucka Norrisa to on nawet nie stał 20:13, 21.08.2020


REKLAMA