Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Krośniewic zatrzymany z amfetaminą i ecstasy

18:16, 21.06.2020 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu w Krośniewicach zatrzymali 33-latka, który posiadał przy sobie ponad 280 gramów amfetaminy oraz ponad 100 tabletek ecstasy. Narkotyki mężczyzna ukrył w samochodzie, wpadł podczas kontroli. Za posiadanie znacznych ilości narkotyku grozi kara do 10 lat więzienia.

17 czerwca w godzinach wieczornych funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krośniewicach patrolując teren zauważyli vw passata zaparkowanego na jednej ze stacji paliw. Uwagę mundurowych zwrócił kierowca, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili wylegitymować mężczyznę i w następstwie dalszych spostrzeżeń  przeszukać samochód. Intuicja ich nie zawiodła. Pod kierownicą oraz w bagażniku pod wykładziną ujawnione zostały narkotyki. Do przeszukania wykorzystano psa wyszkolonego do wyszukiwania substancji odurzających. Po wstępnym badaniu okazało się, że zabezpieczone środki to amfetamina oraz tabletki ecstasy. Policjanci zabezpieczyli ponad 280 gramów amfetaminy oraz 113 tabletek ecstasy o łącznej wadze ponad 46 gramów. 33- letni kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Intensywna praca kutnowskich policjantów i zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 19 czerwca 2020 roku mieszkańcowi Krośniewic zarzutu posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Łęczycy zdecydował, że najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Sprawa jest rozwojowa. Policjanci nie wykluczają w tej sprawie kolejnych zatrzymań.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA