Zamknij
REKLAMA

Jesteś zainteresowany pracą w Policji? Przyjdź jutro na komendę

12:43, 04.03.2020 | KPP Kutno
REKLAMA
Skomentuj

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy pierwszy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. ZAPRASZAMY do KUTNOWSKIEJ KOMENDY już 5 marca w godzinach 14.00-16.00.

Już od marca we wszystkich komendach miejskich i powiatowych policji w godzinach popołudniowych będzie odbywał się specjalny "DOBOROWY DYŻUR". Podczas tego dnia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Będzie można także złożyć dokumenty niezbędne do rozpoczęcicia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Zainteresowana spotkaniami osoba może się zgłosić w każdy pierwszy czwartek miesiąca do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

AndrzejWAndrzejW

8 0

Miałem iść do policji a poszedłem do wojska nie dość że zarabiam 1500zł więcej niz bym dostał w policji to jeszcze spokoja robota 13:16, 04.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NigdyNigdy

3 0

Dziś policjant nie ma żadnych praw, medialnie skazywany nawet gdy okazuje się że niewinny. Zawód społecznie przekreślony, bez zaufania publicznego. Ostatnia deska ratunku, ostatni kawałek chleba. 09:53, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Witek2Witek2

0 0

Tu zapraszają za chwilę ograniczają... Nie dojdziesz do prawdy... 18:15, 17.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone