Zamknij
REKLAMA

Agresywny wandal na stacji PKP w Kutnie

10:28, 04.03.2020 | http://www.kgsok.pl/
REKLAMA
Skomentuj

W nocy z soboty na niedzielę przed budynkiem dworca w Kutnie funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli agresywnego mężczyznę, który zdewastował trzy ławki wyrywając je wraz z płytami betonowymi z podłoża. Funkcjonariusze SOK obezwładnili 24-latka i przekazali w ręce Policji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 1:00 na parkingu należącym do PKP S.A. przed budynkiem dworca w Kutnie. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei otrzymali zgłoszenie, że młody, agresywny mężczyzna dewastuje ławki wyrywając je wraz z płytami betonowymi z podłoża. Patrol SOK niezwłocznie udał się na miejsce zdarzenia.

Na widok funkcjonariuszy SOK sprawca rzucił się do ucieczki, został jednak ujęty po krótkim pościgu. Podczas podejmowanych czynności mężczyzna stawiał czynny opór oraz obrażał funkcjonariuszy SOK. Patrol obezwładnił agresywnego 24-latka przy użyciu siły fizycznej i kajdanek.

Do chwili ujęcia sprawca zdążył zdewastować trzy ławki. Wandal został przekazany do dyspozycji Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, gdzie trwają dalsze czynności w sprawie.

(http://www.kgsok.pl/)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

wasz panwasz pan

0 0

Rodowity polak w akcji? 19:52, 12.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone