Zamknij
REKLAMA

Kierowca pod wpływem narkotyków zatrzymany w Bzówkach

19:24, 24.01.2020 | KPP Kutno
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy podczas służby zatrzymali 25-letniego kierującego seataem, który znajdował się pod działaniem substancji psychotropowych, a także był w posiadaniu tego narkotyku. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, teraz usłyszy zarzuty.

19 stycznia w Bzówkach w gminie Nowe Ostrowy, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy zatrzymali do  kontroli kierującego seatem. Podczas interwencji 25-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego swoim zachowaniem wzbudził u funkcjonariuszy podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem alkoholu bądź narkotyków. Przypuszczenia potwierdziły się. Badanie wykonane przez mundurowych wykazało obecność  narkotyków w jego organizmie. Ponadto, policjanci znaleźli przy mężczyźnie woreczek z metaamfetaminą.

25-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy oraz pobrano krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz za swoje czyny podejrzany odpowie przed sądem.  Za posiadanie środków odurzających oraz prowadzenie pojazdu pod ich wpływem może  grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

UczciwyUczciwy

1 0

Śmieć 10:18, 25.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LenaLena

1 0

Cześć! Nazywam się Lena, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto mój profil - http://loveto.one/lena97
15:57, 04.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrzewielebnyPrzewielebny

0 0

CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM, LECZ TY SIĘ NIE DAJ ZWILCZYĆ !
CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI BLIŹNIM, Z BLIŹNIM SIĘ MOŻESZ ZABLIŹNIĆ ! 15:54, 10.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone