Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany trafi za kratki. Policjantem jest się i po służbie

13:25, 19.08.2019 | KPP Kutno
REKLAMA
Skomentuj

- Policjantem jest się nie tylko w trakcie służby, ale również poza nią. Doskonałym przykładem na potwierdzenie tych słów jest postawa funkcjonariusza Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, który w czasie wolnym od służby zatrzymał kierowcę, stwarzającego zagrożenie w ruchu drogowym. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki, niewykluczone że był pod ich działaniem - dowiadujemy się ze strony Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Do zatrzymania doszło w godzinach porannych 16 sierpnia  w miejscowości Skłóty w gminie Krośniewice. Policjant, który na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie po zakończonej nocnej służbie, jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu,  został zmuszony do niebezpiecznego manewru. Z drogi podporządkowanej wymusił na nim pierwszeństwo jadący brawurowo kierowca opla, który bardzo dziwnie zachowywał się za kierownicą.

Funkcjonariusz nie zastanawiał się długo i niezwłocznie zawrócił za podejrzanie zachowującym się kierowcą, którego tor jazdy wskazywał na jazdę po alkoholu. Po kilku kilometrach kierowca opla zjechał na stację paliw w m-ci Skłóty, wówczas policjant podjął wobec mężczyzny czynności służbowe, zabraniając dalszej jazdy. Po przybyciu na miejsce umundurowanych funkcjonariuszy, przy mężczyźnie znaleziono środki odurzające tj. amfetaminę ; 1,5 g., oraz marihuanę. Mężczyzna był trzeźwy ale z uwagi na podejrzane - nerwowe zachowanie się mężczyzny i brawurową jazdę dokonano badania krwi na zawartość narkotyków,  które to jest w takcie ustalania.

27 -letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego  dodatkowo okazał się być osobą poszukiwaną do odbycia kary więzienia  za wcześniejsze przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany, trafił do więzienia. Kierujący 27- letni mężczyzna odpowie za brawurową jazdę oraz  posiadanie narkotyków, co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

AbcdefAbcdef

2 0

Za to za rzucanie w ludzi petardami z balkonu na Podrzecznej 46 policjant z Kutna wezwany ma interwencje w dniu dzisiejszym udzielił sprawcy pouczenia, chociaż mógł ukarać ja mandatem karnym 500 zł lub skierowaniem sprawy do sądu. Wniosek - moZna bezkarnie rzucać w ludzi petardami z balkonu. Policja z Kutna udziela poczuczenia. Bo dopiero jak komuś oko wybija albo inna krzywdę zrobi petarda to ukarzą mandatem. Brawo pan z interwencji dzis o 15.20. Na Podrzecznej 46 15:56, 19.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RedakcjaRedakcja

3 0

Zapytamy rzecznika komendy o to zdarzenie. 19:02, 19.08.2019


KkkkKkkk

0 0

Szkoda,że jak są na służbie to już nieba policjantami..Tylko podjezdzaja i przybijaja piątki z lumpami zakkastbim wystawić mandat za picie i darcie mordy w miejscu publicznym gdzie ludzie chcą spać. ZENADA z policja Kutnowska 11:12, 25.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone