Zamknij
REKLAMA

Miedziany łup z transformatora olejowo - rdzeniowego warty 5-lat pozbawienia wolności?

16:42, 10.07.2019 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Kutnowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego w trakcie kontroli pojazdu, ujawnili pochodzące z kradzieży uzwojenie. Funkcjonariusze ustalili, że miedziany łup pochodzi z transformatora olejowo - rdzeniowego. Do policyjnego aresztu trafił 43-latek i jego o trzy lata starszy wspólnik. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 3/4 lipca tego roku podczas  kontroli drogowej w Bedlnie, w powiecie kutnowskim funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, ujawnili w bagażniku  opla astry niecodzienne przedmioty  a konkretnie 3 sztuki uzwojenia miedzianego transformatora olejowo-rdzeniowego. Wzbudziło to zainteresowanie funkcjonariuszy. Kierujący pojazdem, jak i pasażer zachowywali się nerwowo a ręce mieli brudne od oleju. Podczas rozmowy z nimi policjanci ustalili, że uzwojenie miedziane pochodzi z transformatora olejowo- rdzeniowego, a przy współpracy z referentem Komendy Powiatowej Policji w Kutnie ustalono dokładne miejsce kradzieży.

Zatrzymano dwóch mężczyzn , 43-letniego kierującego oraz 46-letniego pasażera - mieszkańców powiatu kutnowskiego. Podejrzewani usłyszeli zarzut kradzieży, za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Trwa szacowanie strat.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA