Zamknij
REKLAMA

Ukradł dwie butelki alkoholu i zaatakował ochronę

16.36, 10.11.2022 KPP Kutno Aktualizacja: 16.57, 10.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 30-latka, który usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna ukradł wspólnie z kolegą dwie butelki alkoholu, a następnie chcąc utrzymać łup w swoim posiadaniu, użył przemocy wobec pracownika ochrony. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

7 listopadaokoło godziny 18.00, policjanci z kutnowskiej komendy otrzymali informację, że na terenie jednego z miejscowych dyskontów doszło do kradzieży alkoholu wartości ponad 90 złotych. Na miejscu policjanci ustalili, że pracownik ochrony zauważył w sklepie dwóch dziwnie zachowujących się mężczyzn. Zaczął ich obserwować i w pewnym momencie jeden z nich wziął z półki dwie butelki alkoholu i włożył drugiemu z mężczyzn do plecaka. Następnie mężczyzna z plecakiem przeszedł za linię kas nie płacąc za towar. Pracownik ochrony natychmiast zareagował i stanął na jego drodze, kiedy nieuczciwy klient chciał opuścić teren sklepu. Mężczyzna chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionych artykułów próbował uderzyć pracownika ochrony w twarz, po czym wyrwał mu się i razem z kompanem uciekli ze sklepu. Kutnowscy wywiadowcy od razu rozpoczęli ustalanie danych sprawców, a także miejsc gdzie mogą przebywać.

- Jeden z policjantów od razu rozpoznał wizerunek jednego z nich, który został zarejestrowany na monitoringu sklepowym. Mężczyzna został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Kutna. Odpowie on za pomoc w kradzieży alkoholu. Drugiego z mężczyzn zatrzymano 8 listopada. To 30-latek, który usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności -mówi kom. Edyta Machnik oficer prasowy KPP.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

RygiRygi

3 2

Aby nie sfiksować w tym pisowsko- katolickim państwie monstrum to trza się nachlać by zamulić zmysła 18:41, 10.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntyAnty

3 2

Lubi dawać w szyję jak to powiedział wszechmodzacy karzeł ***** ***!!!! 21:35, 10.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kolakola

4 2

Trzy czwarte mieszkańców Kutna łazi od rana mniej lub bardziej nawalona. Widać to po setkach stoisk z alkoholem w mieście i po tekstach tych powyżej. Jednak czytając powyższe wpisy wnioskuję że tu w grę wchodzi nie tylko alkohol. 13:24, 11.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%