Zamknij
REKLAMA

Piknik sportowy z okazji Święta Wojsk Obrony Terytorialnej w Opocznie

16:22, 22.09.2021 | 9ŁBOT
Skomentuj
REKLAMA

Już w niedzielę, 26 września nad Zalewem Opoczno odbędzie się piknik „WOTgames”, organizowany przez 9 Łódzką Brygadę Obrony Terytorialnej. Dla najmłodszych przygotowaliśmy „Akademię terytorialsa” – przestrzeń edukacyjną dla dzieci i ich opiekunów, gdzie na ośmiu punktach edukacyjnych poprzez zabawę uczestnicy będą zdobywali „sprawności”, a zdobycie wszystkich będzie równoznaczne z otrzymaniem nagrody i dyplomu.

Dla dorosłych i młodzieży przygotowaliśmy rywalizację sportową w strefie „Wspaniała dwunastka” jej nazwa związana jest oczywiście z podstawowym modułem szkoleniowym WOT, czyli 12-osobową sekcją lekkiej piechoty.

W ramach strefy „Wspaniałej dwunastki” będzie rozgrywanych 12 konkurencji sportowych. W zależności od wieku uczestnicy zostaną przydzieleni do kategorii „Rekrut” lub „Terytorials”. „Rekruci” będą musieli wykonać osiem wskazanych przez organizatora konkurencji, a „Terytorialsi” wszystkie dwanaście. Czas na ich wykonanie jest ograniczony długością trwania pikniku. Najlepsi w poszczególnych kategoriach oraz z podziałem na kobiety i mężczyzn otrzymają złote, srebrne i brązowe medale.

Uwaga! Aby dołączyć do rywalizacji w ramach strefy „Wspaniała dwunastka” należy się wcześniej zarejestrować na stronie www.wotgames.wp.mil.pl, jest tam też więcej informacji o wydarzeniu. Dla uczestników czeka 200 pakietów startowych.

Dodatkowo podczas pikniku sportowego będzie można oddać krew, zaszczepić się, skorzystać z porady dietetyka oraz spróbować wojskowej grochówki. Wspólną rozgrzewkę przed rozpoczęciem konkurencji sportowych poprowadzi brązowy medalista mistrzostw świata w kickboxingu Piotr Stępień.

Zapraszamy nad Zalew Opoczno 26 września od godziny 11:00 do 16:00!

(9ŁBOT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%