Zamknij
REKLAMA

Wymarzone wakacje w Łódzkiem. Konkurs dla organizacji pozarządowych

10:59, 19.02.2021 | Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Kancelaria Marszałka Wydział Prasowy
Skomentuj
REKLAMA

Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego, zaprasza do udziału w konkursie  dotyczącym organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży. Nabór jest adresowany głównie do organizacji pozarządowych. Celem będzie zorganizowanie bezpłatnego dwutygodniowego wypoczynku dla młodzieży z rodzin liczących co najmniej troje dzieci z naszego województwa, spełniających kryterium dochodowe (528 zł/os. w rodzinie).

 - Jest wiele rodzin wielodzietnych, które ze względu na sytuację materialną nie mają możliwości zapewnienia wypoczynku swoim dzieciom – mówi Ewa Marciniak, zastępca dyrektora Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. – Ponadto w dobie nauczania zdalnego, gdy młodzież jest zamknięta w domach,  letni wyjazd może mieć szczególnie pozytywny wpływ na psychikę młodych ludzi.

Na realizację zadania przeznaczono kwotę 230 tys. zł. Zwycięzca konkursu będzie zobowiązany do organizacji wypoczynku w atrakcyjnym turystycznie miejscu w Łódzkiem dla minimum 115 osób. Oferty należy składać do 12 marca br. w elektronicznym generatorze wniosków witkac.pl.

W ubiegłym roku 115 osób z 14 powiatów naszego województwa spędziło wakacje w Załęczu Wielkim.

(Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Kancelaria Marszałka Wydział Prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%