Zamknij
REKLAMA

Pod patronatem eKutno.pl : Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2020

09:38, 26.10.2020 | Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Departament Prawno-Organizacyjny Wydział Rozwoju Przedsi
Skomentuj
REKLAMA

Województwo Łódzkie organizuje wydarzenie gospodarcze łączące ekologię oraz tradycyjne rolnictwo i przetwórstwo. 29 października po raz pierwszy odbędzie się Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2020. Z konieczności – w formie on-line, ale dzięki temu dostępność jest w zasadzie nieograniczona.

Wydarzenie kierujemy do mieszkańców województwa łódzkiego, przedstawicieli środowisk biznesowych (w szczególności przedsiębiorców z sektora MŚP), a także przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, nauki i szkolnictwa wyższego, klastrów oraz konsorcjów naukowo-przemysłowych, izb przemysłowo-handlowychi gospodarczych, pracowników uczelni wyższych, doktorantów, studentów i uczniów szkół średnich.

Będziemy rozmawiać m.in. o sadownictwie, przetwórstwie rolno – spożywczym, gospodarce w obiegu zamkniętym oraz o budownictwie pasywnymi zeroenergetycznym. Chcemy, aby poruszone tematy były impulsem, który pobudzi dyskusję o aktualnej sytuacji oraz perspektywach rozwojowych na poziomie regionalnym, europejskim i światowym.

Program wydarzenia obejmuje dyskusje panelowe, rozmowy ze specjalistami reprezentującymi wiele dziedzin, a także wystąpienia ekspertów. Ponadto Forum będzie wypełnione transmisjami live, prezentacjami oraz wirtualnymi stoiskami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy na stronę, gdzie można się zarejestrować https://elodzkie.pl/wydarzenia/forum-biznesu-i-zrownowazonego-rozwoju-lodzkie-2020

 

(Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Departament Prawno-Organizacyjny Wydział Rozwoju Przedsi)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA