Zamknij
REKLAMA

Wrześniowy Zlot Foodtrucków w Płocku

09:21, 04.09.2020 | Galeria Płock
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy na ostatni tego lata ZLOT FOODTRUCKÓW pod Galerią Wisła, który potrwa dwa dni. Od 12 do 13 września, przed wejściem głównym do Galerii Wisła, ponownie stanie kilkanaście restauracji oferujących przysmaki z całego świata. – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisłą.

Galeria Wisła już wielokrotnie gościła restauracje na kółkach. Jest jedną z najpopularniejszych weekendowych destynacji mieszkańców Płocka i regionu, dlatego nie dziwi fakt, że Organizatorzy imprezy z chęcią wracają w to miejsce. Zlot Foodtrucków to nie tylko pyszne jedzenie – akcji towarzyszyć będą zabawy z nagrodami, muzyka oraz specjalne atrakcje dla najmłodszych. Warto śledzić profil wydarzenia na facebooku, aby nie przegapić ciekawostek i konkursów przygotowanych przez Organizatorów.

W związku z aktualną sytuacją oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników i obsługi akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych. Wymagane będzie zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy uczestnikami. Pracownicy będą wyposażeni w przyłbice/maseczki i rękawiczki. W każdym punkcie znajdzie się płyn do dezynfekcji.

(Galeria Płock)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA