Zamknij

Sytuacja meteorologiczna w województwie łódzkim

15:42, 18.08.2020 Aktualizacja: 15:45, 18.08.2020
Skomentuj

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu informuje, że miejscami w województwie łódzkim występują burze. Natężenie opadów wynosi około 10 mm/10 minut. Miejscami godzinowe sumy opadów wynoszą 15-25 mm. Występuje także grad.

Burze zwykle wolno przemieszczają się na północ i północny wschód, ale niektóre są niemal stacjonarne. Nie notuje się silnych porywów wiatru, ale punktowo mogą osiągać 80-90 km/h. W ciągu najbliższych godzin burze będą ciągle występowały.

(IMGW-PIB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%