Zamknij
REKLAMA

Zdobądź bilety na zakupy w galerii

16:06, 11.08.2020 | Galeria Wisła
Skomentuj
REKLAMA

- Galeria Wisła zaprasza do udziału w akcji pn. BILETY ZA ZAKUPY!, która odbędzie się 22 sierpnia. – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła w Płocku. – W akcji do zdobycia będzie ponad 350 biletów do kina i voucherów na kręgle.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy 22 sierpnia zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji (przestrzeń na parterze, pod Wielką Kopułą). Zakupy o wartości minimum 100 zł będą premiowane prezentem w postaci biletu do kina Helios. Za zakupy za minimum 200 zł Uczestnik akcji będzie mógł odebrać voucher na kręgle do kręgielni Dębowa (na godzinę gry w kręgle, od poniedziałku do czwartku) oraz bilet do kina. Akcja będzie trwała w godzinach 12:00 – 20:00 lub do momentu wyczerpania puli nagród. Szczegóły oraz regulamin akcji dostępne będą w Punkcie Obsługi Promocji.

-Warto wspomnieć, że kwoty na paragonach będzie można sumować, a każdy uczestnik akcji będzie mógł skorzystać z promocji dwukrotnie.– dodaje Magdalena Michalska.

Dodatkową atrakcją będzie wyjątkowe filmowe monidło ustawione przy Punkcie Obsługi Promocji. Każdy kto zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie z TROLLEM otrzyma jedną z 300 limitowanych toreb na zakupy. Akcja będzie trwała w godzinach 12:00 – 20:00 (lub do momentu wyczerpania puli toreb). Najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia będą mogły wziąć udział w dodatkowym konkursie, który odbędzie się na facebookowym profilu Galerii Wisła. Do zdobycia będą filmowe nagrody, ufundowane przez kino Helios. Warto aktywnie śledzić profil Galerii, aby być na bieżąco ze szczegółami konkursów i akcji promocyjnych.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników i obsługi akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych.

(Galeria Wisła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA