Zamknij

W Płocku sobota z pyszną zabawą

15:48, 20.07.2020 | Łukasz Kanigowski
Skomentuj
REKLAMA

Galeria Wisła zaprasza do udziału w akcji pn. PYSZNA ZABAWA, która odbędzie się 25 lipca  – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła. – W akcji do zdobycia będzie kilkaset voucherów do wykorzystania w wiślanych restauracjach, kawiarniach i punktach gastronomicznych.

Mechanizm akcji jest bardzo prosty – wystarczy 25 lipca zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji (przestrzeń na parterze, pod Wielką Kopułą). Zakupy o wartości minimum 100 zł będą premiowane prezentem. Uczestnik akcji będzie mógł wybrać voucher o wartości 25 zł do restauracji DĘBOWA, lub voucher o wartości 20zł do wykorzystania w pozostałych restauracjach, kawiarniach i punktach gastronomicznych Galerii Wisła (możliwość wyboru jest uzależniona od dostępności puli danych voucherów). Akcja będzie trwała w godzinach 12:00 – 20:00, lub do momentu wyczerpania puli nagród.

- Co ważne – kwoty na paragonach będzie można sumować. Warto zaznaczyć, że każdy uczestnik akcji może skorzystać z promocji dwukrotnie, więc najszybsi klienci będą mogli otrzymać dwa vouchery – dodaje Magdalena Michalska.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników i obsługi akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych.

(Łukasz Kanigowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA