Zamknij
REKLAMA

Spotkanie z niezwykłą malarką Agnieszką Sapińską

10:09, 07.03.2020 | ŻDK
REKLAMA
Skomentuj

5 marca w Żychlińskim Domu Kultury, odbyło się spotkanie z niezwykłą malarką - Agnieszką Sapińską, która maluje obrazy „ustami” na płótnie, stosując różne techniki, najczęściej olejną. Autorka prac należy do Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami VDMFK w Księstwie Liechtenstein, ściśle współpracuje z wydawnictwem AMUN.

Swoje prace malarskie prezentuje zarówno w kraju, jak i za granicą. W bezpośrednim pokazie malowania obrazu „ustami”, uczestniczyła młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Grabowie oraz ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Żychlinie. Autorka z dużym skupieniem malowała motywy roślinne, w których dominowały maki. Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem obserwowali niezwykły talent malarski naszego gościa i z ogromną ciekawością i podziwem przyglądała się prezentowanej technice malarskiej oraz analizowała każdy ruch pędzla. Po zakończeniu pokazu, namalowany obraz wzbudził wśród młodzieży ogromny zachwyt, o czym świadczyło nie tyko zadumanie, ale i gromkie brawa.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za pokaz kunsztu malarskiego oraz krzewienie idei tolerancji dla niepełnosprawności.

(ŻDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone