Zamknij
REKLAMA

Walentynki w SP we Wroczynach

11:02, 16.02.2020 | M. Majtczak
REKLAMA
Skomentuj

14 lutego w Szkole Podstawowej we Wroczynach obchodzono Walentynki - święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. Samorząd Uczniowski jak co roku zorganizował "Szkolną pocztę walentynkową". Każdy, kto miał życzenie, mógł napisać kilka miłych słów lubianej/kochanej osobie i w postaci listu wrzucić do specjalnej skrzynki. W dniu św. Walentego wszystkie kartki rozdane zostały adresatom przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Niektórzy szczęściarze otrzymali po kilka przesyłek.

Na korytarzach i w salach lekcyjnych tego dnia dominował kolor czerwony, pojawiły się dekoracje związane z tym wydarzeniem.  Wszystkim uczniom rozdaliśmy serduszkowe lizaki, a nasi jubilaci Karol Janiak i Ignacy Gołębiewski oraz solenizantka pani Lilla Siedlecka usłyszeli huczne „100 lat:”.

Ponadto  na  dzieci czekała niespodzianka- fontanna czekolady. Do degustacji nikogo nie trzeba było namawiać. Uczniowie bardzo ucieszyli się ze słodkiego poczęstunku.

Wszyscy doskonale bawili się na szkolnej dyskotece. Cały dzień przebiegł w miłej atmosferze, Walentynki dostarczyły całej społeczności.  Serdeczne podziękowania dla sponsorów czekoladowego deseru - Państwu Agnieszce i Sylwestrowi Miedzińskim.

 

(M. Majtczak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone