Zamknij
REKLAMA

Zakończenie ferii z kulturą w ŻDK

12:49, 28.01.2020 | ŻDK
REKLAMA
Skomentuj

- Bardzo miło spędziliśmy czas z naszymi wspaniałymi uczestnikami - tańczyliśmy, śpiewaliśmy, szyliśmy, wykonywaliśmy plecionki, projektowaliśmy koralikowe prasowanki, malowaliśmy, rozegraliśmy turniej warcabowy, pojechaliśmy na wycieczkę do Torunia, szaleliśmy na lodowisku w Kutnie - działo się naprawdę, naprawdę dużo! - mówią dzieci, spędzające wolny czas w czasie ferii w Żychlińskim Domu Kultury.

Ostatni dzień ferii został odpowiednio uczczony w Żychlinie. ŻDK przygotował dla dzieci taneczną zabawę karnawałową ze słodkim poczęstunkiem. I dzieci i pracownicy wystąpili w fantastycznych przebraniach, wspólnie świetnie się bawili.

- Na wielki finał przygotowany przez Martynę i Michalinę układ taneczny został uroczyście odtańczony - dziewczyny, serdecznie dziękujemy za waszą pomoc i zaangażowanie!!! - mówią organizatorzy.  - Smutno, że ferie się skończyły tak szybko, ale za rok będą następne. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspaniale spędzony z wami czas, a rodzicom dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Serdecznie dziękujemy!

(ŻDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone