Zamknij
REKLAMA

Rodzinne Sztukowanie z Babcią i Dziadkiem. Podczas ferii do Płocka!

11:00, 15.01.2020 | Magdalena Michalska
REKLAMA
Skomentuj

Galeria Wisła oraz Pracownia Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki zapraszają do wzięcia udziału w najbliższych warsztatach z serii RODZINNE SZTUKOWANIE. Tym razem – z racji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka – w pracowni będą powstawać obrazy, które mogą być idealnymi prezentami na te okazję. Artystyczny weekend w pracowni KOLOR I FORMA odbędzie się 17 i 18 stycznia.

-Z okazji Dnia Babci i Dziadka będziemy wspólnie tworzyć obrazy techniką decoupage. – informuje Anna Liśkiewicz, główny specjalista ds. plastyki Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. – Decoupage to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu kolorowych serwetek na odpowiednio przygotowaną powierzchnię. Zapraszamy dzieci wraz z babciami i dziadkami, do wspólnego kreatywnego spędzenia czasu.

Ilość miejsc w pracowni KOLOR i FORMA jest ograniczona, dlatego na wszystkie zajęcia warsztatowe obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 532 744 160 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00).

Pracownia Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki służy szerokiemu gronu odbiorców. Placówka ma charakter otwarty, ściśle związany z życiem i potrzebami środowiska, w którym funkcjonuje. Zawiera ofertę przyczyniającą się do rozwoju twórczości artystycznej oraz upowszechniania kultury i sztuki. Działalność pracowni, oparta na różnorodnych formach warsztatowych, obejmuje m.in.: warsztaty dla przedszkoli i szkół, popołudniowe zajęcia plastyczne, wystawy, organizację konkursów plastycznych, spotkania i warsztaty z twórcami, konsultacje dla nauczycieli, promowanie zdolnej młodzieży, współpracę z placówkami o podobnym charakterze z innych miast. Pracownia znajduje się w lokalu na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie Biura Podróży TUI.

 

(Magdalena Michalska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone