Zamknij
REKLAMA

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa. Wygrała szkoła z Żychlina

16:47, 31.10.2019 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się powiatowe eliminacje do wojewódzkiego konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie pn: „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa". Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Kutna.

30 października policjanci kutnowskiej komendy zorganizowali powiatowe eliminacje konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa". W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn klas II szkół podstawowych z terenu powiatu kutnowskiego. Każda drużyna składająca się z chłopca i dziewczynki musiała wspólnie rozwiązać test wiedzy o bezpieczeństwie, następnie już indywidualnie każdy zawodnik pokonywał tor sprawności fizycznej. Regulamin przewidywał pokonanie toru przeszkód w określony sposób w jak najkrótszym czasie.

Kutnowskie eliminacje wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie. Zawodnicy będą reprezentować nasz powiat na gali finałowej. Eliminacje wojewódzkie Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa odbędą się 22 listopada 2019 roku w Łodzi. II miejsce w dzisiejszych eliminacjach zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach, natomiast III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie. Gratulujemy wygranym!

Komenda Powiatowa Policji w Kutnie serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tegorocznych powiatowych eliminacji Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa, a w szczególności: Prezydentowi Miasta Kutna Panu Zbigniewowi Burzyńskiemu za objęcie honorowym patronatem naszego przedsięwzięcia oraz ufundowanie głównych nagród. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie za pomoc w organizacji konkursu na terenie placówki.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA