Zamknij
REKLAMA

II edycja Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego

14.59, 22.11.2022 Marta Strzelecka-Saternus Aktualizacja: 15.54, 22.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi organizuje w 2022 r. II edycję Rankingu Gmin Województwa Łódzkiego. Laureatów Rankingu poznamy podczas Gali 01.12.2022 r. w Orientarium Łódź.

Ideą rankingu jest wyłonienie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego. W ramach Rankingu ocenie poddawane są wszystkie gminy województwa łódzkiego z wyłączeniem miast na prawach powiatu.

Mamy nadzieję, że przeprowadzane analizy statystyczne staną się podstawą ważnej dyskusji zarówno nad zarządzaniem lokalnym, jak i strategicznymi kierunkami rozwoju regionu.

Ranking Gmin organizowany przez FRDL jest corocznym ważnym wydarzeniem na mapie wydarzeń samorządowych.

Podczas tegorocznego rankingu Fundacja współpracuje z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Bank Gospodarstwa Krajowego to polski bank rozwoju, jedyna taka instytucja w kraju. BGK wspiera zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy Polski. Jego działania wpływają na powstawanie miejsc pracy, budowę mieszkań, rozwój infrastruktury i poprawę jakości powietrza. Bank dba o przyszłe pokolenia - buduje kapitał społeczny, rozwija przedsiębiorczość i zapewnia odpowiedzialne finansowanie. Jest obecny w każdym regionie Polski, a także za granicą - ma swoje przedstawicielstwa w Brukseli, Londynie, Frankfurcie nad Menem i Amsterdamie. BGK, poprzez współpracę z biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi, odpowiada na potrzeby gospodarcze oraz podejmuje szereg inicjatyw promujących zrównoważony rozwój.

 

Szczegóły: https://frdl-lodz.pl/inicjatywy-1/ranking-gmin-wojewodztwa-lodzkiego-1/o-rankingu

(Marta Strzelecka-Saternus)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KotoKoto

2 0

BGK za rządów PiS to niczym watykański Bank Ambrosiano gdzie wszystko jest tajne jak w konfesjonale 19:44, 22.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%