Zamknij
REKLAMA

O nas

Opinie bankowe i analizy finansowe z zakresu między innymi leasingu samochodów takich firm leasingowych i banków jak: Idea Getin Leasing, EFL (Europejski Fundusz Leasingowy banku Credit Agricole, Weź Leasing, MyLease, ING Lease, Millennium Leasing, Alior Leasing Leasing banku Pekao SA oraz PKO Leasing należący do PKO Banku Polskiego, Masterlease, mLeasing z mBanku, a także produktów bankowych i pozabankowych ofert finansowych w sektorze kredytów samochodowych, gotówkowych i pożyczek.

Porównania i zestawienia ofert leasingu samochodów poddane gruntownej analizie mogą pomóc podjąć decyzję szczególnie w przypadku umów o sporym ekwiwalencie pieniężnym. Wybór leasingu ma kluczowe znaczenie szczególnie dla firm inwestujących w większą flotę samochodów. Nawet zakup jednego pojazdu to spory wydatek wiążący się z długofalową współpracą polegającą nie tylko na spłacie raty - faktury czynszu leasingowego. Do tego dochodzą opłaty, ubezpieczenia, cały system i szczególnie ważna w dzisiejszych, trudnych czasach elastyczność leasingu. Dlatego warto skorzystać z pomocy i wybrać najlepszy leasing dla swoich potrzeb.

Poza leasingiem przygotowujemy również inna analizy finansowe w tym także lokat bankowych i produktów inwestycyjnych oraz hybrydowych - produktów oszczędnościowych takich jak lokaty hybrydowe łączące w jednym produkcie depozyt bankowy w formie klasycznej lokaty oraz fundusze inwestycyjne. Poza tym także lokaty strukturyzowane, których charakterystyczną cechą jest to, że nie są klasycznym depozytem bankowym, ale inwestycją na rynku finansowym z gwarancją kapitału, gdzie zysk uzależniony jest od określonego wyniku wybranych spółek znajdujących się w koszyku, zwykle z jednej branży, notowanych na parkietach GPW lub giełd zagranicznych.

Ogólnie oferujemy analizy produktów takich banków jak: BNP Paribas, Credit Agricole, Nest Banku, ING, Millennium, Santander Bank Polska i Santander Consumer Bank, Alior Banku, Noble Getin Bank, PKO BP w tym Inteligo i innych, a także banków zagranicznych działających w polsce na zasadzie oddziału zagranicznego za zgodą KNF na mocy wspólnych przepisów Unii Europejskiej. Wśród takich banków możemy wymienić Inbank z Estonii oferujący kredyty samochodowe, gotówkowe oraz lokaty depozytowe, a także Bank grupy BFF Banking Group - Banca Farmafactoring oferujący na polskim rynku lokaty Facto w złotówkach.