Zamknij
REKLAMA

Techdent Center

ul. Głogowska 44, 01-743 Warszawa
226323298

O nas

Techdent Center - sklep stomatologiczny, który działa na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Dysponuje zatem już trzydziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży materiałów stomatologicznych i w mniejszym zakresie materiałów protetycznych na rynku polskim. Jest niewielką firmą, ale z dużymi możliwościami.

Techdent Center posiada w swojej ofercie sprzęt stomatologiczny najwyższej jakości, taki jak kątnica (kątnica stomatologiczna), piaskarka, skaler, końcówki do skalingu, urządzenia elektrochirurgiczne i materiały pomocnicze. W Techdent Center można nie tylko zaopatrzyć swój gabinet dentystyczny w urządzenia i sprzęt, ale także w materiały jednorazowego użytku, takie jak ssaki i końcówki do ślinociągu czy rękawice medyczne, igły i strzykawki. Techdent Center doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna w zawodzie dentysty jest sterylizacja i dezynfekcja - chce ułatwiać, a nie utrudniać pracę dentystów.

Dezynfekcja to wszystkie działania mające na celu zniszczenie drobnoustrojów oraz ich przetrwalników. Dochodzi tutaj do eliminowania form wegetatywnych drobnoustrojów chorobotwórczych, które znajdują się na powierzchni narzędzi oraz w ich wnętrzu. Dezynfekcję ułatwia specjalna wanienka, wyposażona w przykrywkę i cedzak. Wszystko to znajduje się na stronie internetowej Techdent Center.