Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
11:12, 14.10.2022

W I LO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczenie dorocznych nagród Starosty Kutnowskiego dla dyrektorów i nauczycieli. W tym roku osiemnaście osób odebrało nagrody.

Nagrodzeni zostali: Marzena Kurpiewska, Agnieszka Kubicka, Agnieszka Wesołowska, Aneta Borowicz, Marcin Michalski, Julita Ryś, Kamila Karasińska-Pirowska, Henryka Maria Engel, Katarzyna Kopańska-Zimna, Halina Celina Sankowska, Zbigniew Chrulski, Jolanta Florczak, Katarzyna Wilińska, Anna Witczak, Kamila Kusiak, Maciej Siemiński, Agnieszka Bielawska, Kamila Anna Chomik-Wasiak.

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@ekutno.pl

komentarze (2)

andiandi

1 1

A do kitu z tym dąbrowszczakiem, zmarnowałem tam 4 moje młodzieńcze lata. Pozdrowienia dla pani polonistki Najbar

09:31, 15.10.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ale grubaAle gruba

2 1

Dlaczego kurpiewska jest taka gruba?

14:03, 15.10.2022


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz