Zamknij
09:15, 06.11.2025

Wyjątkowe zakończenie kursu samoobrony dla kobiet z udziałem mistrzyni świata w taekwondo Natalii Rybarczyk miało miejsce 5 listopada 2025 roku w kutnowskiej ANSGK. Zakończył się realizowany w Kutnie projekt „Bezpieczna kobieta”, będący wspólnym przedsięwzięciem Akademii Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie, Komendy Powiatowej Policji w Kutnie oraz Kutnowskiego Klubu Kobiet. Inicjatywa ta miała na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa kobiet mieszkających w naszym regionie poprzez edukację oraz praktyczne szkolenia z zakresu samoobrony. 

Zwieńczeniem kilkutygodniowego kursu samoobrony było niecodzienne spotkanie – uczestniczki miały okazję poznać Natalię Rybarczyk, mistrzynię świata w taekwondo - były żołnierz zawodowy, trener pilotów F16, trener mentalny, autorka książki „Walcz i Wygrywaj”. Mistrzyni poprowadziła motywujące wystąpienie, w którym podzieliła się swoimi doświadczeniami sportowymi oraz zachęcała kobiety do aktywności fizycznej i dbałości o własne bezpieczeństwo. Następnie odbył się wspólny trening, podczas którego uczestniczki mogły ćwiczyć pod okiem mistrzyni, zdobywając cenne wskazówki dotyczące skutecznych technik obronnych.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@ekutno.pl

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz