Zamknij
12:47, 30.11.2022

W dniach 26 - 27 listopada 2022 roku, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie odbył się IV Andrzejkowy Turniej Piłki Halowej FUTSAL ”RÓŻA CUP”  2022.  Zagrali piłkarze z rocznika 2013 oraz 2014. W sobotę grał rocznik 2014 od godz. 9.00 do 14.00. Natomiast rocznik 2013 grał od 9.00 do 14.00 i od g. 14.00 do 18.00. W każdej z trzech kategorii było po 6 drużyn w tym gospodarz turnieju. Drużyna mogła liczyć 12 osób, 5 osób grających i 7 rezerwowych. Na boisku grało 5 osób w tym bramkarz. Opieka nad drużynami sprawowali trenerzy i kierownicy grup. Mecze trwały po 14 minut, a zatem każdy zespół grał 70 minut.  Każda drużyna była zwycięzcą, nie było przegranych i wygranych, każdy dobrze się bawił, grał i każdy jest zwycięzcą tego turnieju. Zawodnicy, a było ich ok. 220 otrzymali medale, dyplomy a każda drużyna otrzymała statuetkę za udział w turnieju.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@ekutno.pl