Zamknij
REKLAMA

22:35, 10.06.2019
IV Gostyniński Bieg Zamkowy 8 maja zdecydowanie należał do Kutna i naszych biegaczy! Celem biegu była promocja amatorskich biegów terenowych, Powiatu Gostynińskiego, miasta Gostynina, Zamku Gostynińskiego i walorów turystycznych regionu. Prawie we wszystkich kategoriach Kutno Biega zaliczyło tzw. pudło! Było gorąco nie tylko ze względu na pogodę, ale moc i wielkie zwycięstwa kutnian.
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@ekutno.pl
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz