Dziś w Żychlinie pod patronatem eKutno.pl odbył się Bieg Rodzinny z udziałem olimpijczyka Artura Partyki. Wybitny sporotowiec, po raz drugi zaszczycił swoją obecnością na niej mieszkańców Żychlina. W biegu wziął udział również burmistrz Żychlina Grzegorz Ambroziak i poseł RP Artur Dunin. W biegu uczestniczyły 152 osoby. Pobiegły całe rodziny młodzież oraz osoby starsze. Imprezę uświetniła również obecność Małgorzaty Niemczyk mistrzyni Europy w siatkówce kobiet z 2003 i posłanki na Sejm RP. Po biegu odbył się pokazowy mecz siatkówki pomiędzy Volley Team Żychlin, a reprezentacją kobiet z Zespołu Szkół z Żychlina. W meczu wzięła udział Małgorzata Popławska reprezentantka Kadry Narodowej Polski w kickboxingu, na co dzień trenująca w Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno. Następnie organizatorzy zaprosili licznie zgromadzonych mieszkańców Żychlina i okolic na pokaz aerobiku prowadzonego przez Jarka Tomczewskiego, który jest choreografem, tancerzem i dyrektorem artystycznym Cube Elite/Cub. Kolejnym punktem imprezy był mecz piłki nożnej rozegrany na boisku „Orlik” pomiędzy pracownikami Urzędu Gminy Żychlin, a reprezentacją Cukrowni Dobrzelin. Tak ja w roku ubiegłym reprezentacja Cukrowni rozgromiła swojego przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla reprezentacji Cukrowni Dobrzelin. Szeregi drużyny z Żychlina zasilił Artur Partyka oraz i poseł RP Artur Dunin, któremu udało się strzelić gola samobója.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz