Fotorelacje

Zamknij
09:38, 26.09.2013

Reprezentacje dziewcząt z Zespołu Szkół Nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie oraz chłopców z Zespołu Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie zwyciężyły w mistrzostwach powiatu kutnowskiego w lidze lekkoatletycznej. Oprócz „Grabskiego” i „Staszica” w zawodach udział wzięły drużyny ZSZ nr 2 im A. Troczewskiego, I LO im J.H. Dąbrowskiego, II LO im. J. Kasprowicza, I LO PUL w Kutnie oraz ZS nr 4 im. Z. Balickiego. Zawody odbyły się 24 września na obiektach kutnowskiego MOSiRu. Wyniki poszczególnych konkurencji: 100 m - DZIEWCZĘTA 1. Podstawska Patrycja 13.57 sek ZS nr 3 w Kutnie 2. Domańska Marta 14.29 sek ZS nr 1 w Kutnie 3. Lewandowska Beata 14.38 sek II LO w Kutnie 400 m - DZIEWCZĘTA 1. Furmańska Natalia 67.14 sek II LO w Kutnie 2. Zielińska Karolina 69.30 sek ZS nr 3 w Kutnie 3. Marciniak Wiktoria 70.89 sek ZS nr 3 w Kutnie

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@ekutno.pl

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz