W sobotę czwórka zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” startowała na mityngu w Łodzi w ramach II Rzutu Ligii Juniorów. Wszyscy uzyskali bardzo dobre wyniki, często z nowymi rekordami życiowymi. Najbardziej wartościowym wynikiem może pochwalić się młodziczka Natalia Kołodziejczak, która w konkursie skoku w dal uzyskała rezultat 5,50 m. Jest to drugi wynik w jej karierze ustępujący tylko 7 cm rekordowi życiowemu. - Świetny konkurs w wykonaniu Natalii. Cieszy zwyżkująca forma na tydzień przed Mistrzostwami Polski Młodzików ( 28-29.09.2013.). Trzymajmy kciuki za jej dobry występ w Radomiu – podsumował trener UKS Jacek Kudła. Bardzo dobre wyniki na tym mityngu osiągnęli starsi koledzy Natalii, którzy w swoich startach poprawili rekordy życiowe: - Piotr Kowalski (junior młodszy) uzyskał 56,80 s w biegu na 400 m ppł., - Rafał Ewkowski (junior młodszy) uzyskał 11,72 s w biegu na 100 m, - Marcin Kacprzak (junior) uzyskał 51,72 s w biegu na 400 m.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz