Koszykarze Polfarmex Kutno po wygranym I Memoriale Izabeli Kaczmarek o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego wrócili już do Kutna i po jednym dniu odpoczynku rozpoczęli treningi przed kolejnym sparingiem. We wtorkowe popołudnie drużyna trenowała na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 9. Udało nam się porozmawiać z trenerem kutnowskiej drużyny Jarosławem Krysiewiczem o turnieju w Ostrowie Wlk. i aktualnym składzie drużyny. Tomasz Kula: Jakie są Pana wrażenia po turnieju w Ostrowie Wielkopolskim? Jarosław Krysiewicz: Wrażenie jest jedno, że mamy jeszcze dużo pracy. Jesteśmy prosto po obozie i na pewno na tym turnieju nie mieliśmy szybkości, bo na obozie tego nie trenowaliśmy. Ćwiczyliśmy generalnie wytrzymałość i na siłowni. Było widać na tym turnieju, że odstajemy jeszcze szybkością od innych uczestników Memoriału. Musimy teraz zmienić trening. Mamy nowego zawodnika. Jest nim Mateusz Bartosz i musimy go wprowadzić w taktykę. Przyjechał do nas prosto na turniej. Tak że mamy trochę czasu, bo w piątek i sobotę (13 i 14 września) gramy dwa sparingi w Starogardzie Gdańskim z Polpharmą i tam byśmy chcieli aby to jakoś wyglądało zdecydowanie lepiej. Tomasz Kula: KKS PRO-BASKET zrezygnował z Sebastiana Laydycha, czy to prawda? Jarosław Krysiewicz: Tak Sebastiana już z nami nie ma, niestety. Przyjechał do nas nieprzygotowany i nabawił się kontuzji. Nie był kompletnie przygotowany do sezonu i musieliśmy kontrakt rozwiązać, bo jego kontuzja jest na tyle poważna, że najprawdopodobniej 3-4 tygodnie nie mógłby normalnie trenować.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz