Zamknij

Justyna Sobolewska w Kutnie: o przyjemności czytania i książkach, które zmieniają nas na lata

kultura 11:39, 26.02.2026 Aktualizacja: 12:17, 26.02.2026
Skomentuj Wszyscy jesteśmy czytelnikami! Spotkanie z Justyną Sobolewską w Kutnie fot. Biblioteka w Kutnie

Na spotkaniu z literaturą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kutnie gościła Justyna Sobolewska, autorka książki Książka o (nie)czytaniu. Podczas środowego wydarzenia rozmowa koncentrowała się wokół doświadczenia czytania — zarówno dla przyjemności, jak i z konieczności. Autorka opowiadała o lekturach z dzieciństwa, do których warto wracać po latach, o klasyce, której często nie mamy za sobą, a także o zmieniających się nawykach czytelniczych w dynamicznym świecie nowych mediów. Nie zabrakło refleksji o domowych bibliotekach, czytaniu „po nocach” oraz o tym, jak z biegiem czasu zmienia się nasza relacja z książkami.

Spotkanie stało się okazją do wymiany czytelniczych doświadczeń oraz inspiracji. Autorka zachęcała do czytania bez presji i odkrywania książek zgodnie z własnymi potrzebami oraz ciekawością.

Wszyscy jesteśmy czytelnikami!

fot. Biblioteka w Kutnie

(kultura)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%