Zamknij
REKLAMA

Muzyczna komedia romantyczna na deskach KDK

15.00, 23.01.2023 KDK Aktualizacja: 15.01, 23.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

„Przychodzi baba do lekarza” to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie – z muzyką na żywo!

SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM!  26 stycznia  19:00 - 21:00 w Kutnowskim Domu Kultury.

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim:– Kasia szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście,– Kleo zrozpaczona, porzucona przez męża – kobieta w średnim wieku– Gina seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu „Dorosłych Singli” gdzie wybrano ją dziewczyną roku. Wszystkie panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy pacjent country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie Doktora i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia.

Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu.

Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków.

Ten spektakl trzeba zobaczyć!!!

OBSADA wymienna: Adam Adamonis /Łukasz Konopka Aleksandra Nieśpielak Grażyna Zielińska / Ewa Florczak Krzysztof Wieszczek /Wojciech Czerwiński Dorota Szperlak

Muzyka: Aleksandra Niespielak Opracowanie muzyczne: Michał Borowski Fortepian/saksofon: Michał Borowski Scenografia: Agnieszka Marczewska Kostiumy: Magdalena Jarosz- Holoubek Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak Produkcja: O La La Teatr Impresariat: Good Events Factory

BILETY 100 zł -110 zł: ONLINE kupbilecik.pl

(KDK)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%