Zamknij
REKLAMA

Dziś Wernisaż wystawy akwarel Mariusza Kuli

09.17, 30.09.2022 Ola Rzadkiewicz Aktualizacja: 09.18, 30.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy na wernisaż akwareli- królowej technik malarskich w piątek 30 września o godzinie 18.00 w Galerii Kutnowskiego Domu Kultury Okno na Sztukę.. Mariusz Kula zaprezentuje akwarelowe impresje.

Mariusz Kula jest malarzem, ilustratorem, grafikiem komputerowym. Absolwentem Instytutu Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dyplom obronił z malarstwa i grafiki. Jest również członkiem International Watercolor Society Polska oraz Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa.

“…Akwarela wymaga zarówno doskonalenia się w technice jak i w sposobie myślenia. To nie jest farba kryjąca, nie da się raz położonej plamy zamalować inną bez straty dla końcowego efektu. Umiejętność malowania w tej technice przychodzi z kolejnymi zamalowanymi arkuszami papieru.”

Akwarele Mariusza Kuli możecie prześledzić w zakładce “Galeria” na stronie www.mariuszkula.art, gdzie na bieżąco udostępnia efekty swojej twórczości…

Wystawa dostępna będzie do 25 października 2022.

Artysta dzień później poprowadzi warsztaty z akwareli dla początkujących i średniozaawansowanych (osoby dorosłe, 16+) 1 października od godziny 10:00 do16:00.

- Jeżeli nie masz zielonego pojęcia jak się zabrać za akwarele lub już masz jakieś niebieskie lub różowe pojęcie ale ciągle niewystarczające to właśnie te warsztaty są dla Ciebie. Podczas zajęć uczestnicy będą od podstaw poznawać techniki pracy z akwarelą. Na koniec warsztatów każdy uczestnik będzie miał na swoim koncie skończoną akwarele plus know how pracy z akwarelą na poziomie podstawowym - pisze Mariusz Kula.  - Tematem spotkania będą kurczaki i kury. W zależności od szybkości pracy grupy zrobimy dwa lub trzy tematy. Koszt warsztatów to 350 zł od osoby. W cenie również znajdują się materiały, które udostępnię Wam na czas warsztatów.

Powyższą kwotę  trzeba przesłać na numer konta bankowego:

ING 16 1050 1504 1000 0097 3905 7223

W tytule przelewu proszę wpisać: Warsztaty z akwareli w Kutnie oraz imię i nazwisko uczestnika + nr tel do kontaktu a jeżeli zmieścisz to dodaj email wtedy będę ci wysyłał co jakiś czas ofertę z kolejnymi warsztatami lub plenerami.

Tylko poprzez wpłatę można dokonać rezerwacji miejsca (ilość miejsc ograniczona)

- Serdecznie zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde pytanie. Tel. 608 094 981 - pisze artysta. 

(Ola Rzadkiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%