Zamknij
REKLAMA

15 lat z Kutnowskim Festiwalem Kolęd i Pastorałek

15:25, 02.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W ramach XV Kutnowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek przeprowadzony zostanie konkurs online, którego finał odbędzie się w dniu 18 grudnia o godz. 18:00 na kanale YouTube Kutnowskiego Domu Kultury.

Uczestnicy – soliści mogą zgłaszać się w 4 KATEGORIACH WIEKOWYCH (decyduje rok urodzenia) i zgłaszają w formie nagrania video jedną kolędę lub pastorałkę w języku polskim.

A: 3 – 6 latB: 7-9 latC: 10-12 latD: 13-14 lat

Link do nagrania konkursowego należy załączyć do zgłoszenia elektronicznego i przesłać do dnia 12 grudnia 2021 do godz. 16:00. Elektroniczny formularz karty zgłoszenia dostępny jest pod adresem: http://konkurs.kdk.net.pl/KONKURS/

Szczegóły w regulaminie: https://kdk.net.pl/wp-content/uploads/2021/12/Konkurs-koled-i-pastoralek-2021-REGULAMIN.pdf

Zapytania dotyczące festiwalu należy kierować na adres e-mail: [email protected]

Po przesłuchaniu nadesłanych prezentacji, Jury wyłoni Laureatów, którym zostaną przyznane nagrody główne, wyróżnienia i nagrody specjalne. Finaliści zostaną zaprezentowani w mediach społecznościowych, na stronach www oraz dostaną zaproszenia do udziału w innych festiwalach i konkursach piosenki organizowanych na terenie miasta Kutna.

Wydarzenie organizowane jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i przeznaczone jest dla dzieci z Powiatu Kutnowskiego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Nagrody rzeczowe i dyplomy dla Laureatów nie będą wysyłane pocztą, będą do odbioru wyłącznie w budynku Kutnowskiego Domu Kultury. Organizator poinformuje uczestników o warunkach odbioru nagrody za pomocą poczty e-mail.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%