Zamknij
REKLAMA

czytaj z eKutno.pl Rozszyfruj wiadomość, którą zostawiła dla Ciebie…

19:41, 24.11.2021 | Paulina Kabalak
Skomentuj
REKLAMA

Dziś, 24 listopada premiera ciepłego i błyskotliwego romansu o tym, co może kryć się między słowami… Talent do kaligrafii przyniósł Meg Mackworth sławę. Ale Meg ma też inną umiejętność: odczytuje znaki, których inni nie widzą. Domyśliła się, że związek Reida Sutherlanda i jego wytwornej narzeczonej był skazany na porażkę, dlatego wplotła wykaligrafowane tajne ostrzeżenie w ich program ślubny. Sądziła, że nikt tego nie zauważy, ale nie doceniła inteligencji i spostrzegawczości Reida.

Rok później Reid odnajduje Meg, aby zapytać, skąd wiedziała, że ​​jego skrupulatnie zaplanowana przyszłość wkrótce legnie w gruzach. Meg nie ma czasu na pytania Reida — chyba że dzięki jego towarzystwu odnajdzie inspirację. Bohaterowie stają się sobie coraz bliżsi, choć próbują ignorować to, co zaczyna ich łączyć. Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że rodzi się między nimi uczucie…

Kate Clayborn jest autorką sześciu powieści świetnie przyjętych zarówno przez czytelników, jak i krytyków. Publikowała także w „The New York Times”, „The Washington Post”, „Oprah Magazine”, „Entertainment Weekly” i „Bookpage”. Za dnia pracuje w edukacji, a nocą (a czasem wczesnym rankiem) pisze romanse o inteligentnych, silnych, nowoczesnych bohaterkach, które stawiają czoła światu. Mieszka w stanie Virginia z mężem i psem.

 

(Paulina Kabalak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%