Zamknij
REKLAMA

Jeszcze są wejściówki na Puls Języka

20:08, 13.10.2021 | KDK
Skomentuj
REKLAMA

PULS JĘZYKA to cykl wydarzeń organizowanych w miastach województwa łódzkiego przez Dom Literatury w Łodzi i Stowarzyszenie Pisarzy Polskich w Łodzi. Impreza ma na celu promowanie języka polskiego, literatury i czytelnictwa. Na tegoroczną edycję kutnowskiej edycji Pulsu Literatury zapraszamy już 15 października, do CTMiT. W programie trzy literackie wydarzenia: Turniej Jednego Wiersza, spotkanie z poetą z Kutna Łukaszem Kamińskim oraz koncert Jacka Budynia Szymkiewicza. Niżej program na plakacie

TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA

Warunkiem udziału jest przygotowanie i odczytanie podczas wydarzenia własnego, niepublikowanego wcześniej wiersza. Organizator przewidział nagrody książkowe.

SPOTKANIE Z ŁUKASZEM KAMIŃSKIM

Łukasz Kamiński - rocznik 91. Pochodzi z Kutna, mieszka w Zakopanem. Autor książki pod tytułem "1" (Wyd. Nisza,2019). Publikował m.in. w "Zeszytach Literackich", "CzasieLiteratury", "Wizjach" oraz kilku antologiach. Tłumaczony na językukraiński. W tym roku ukazała się jego druga książką pod tytułem "2", zabierająca czytelników w dwa poetyckie spacery po Kutnie.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Woźniak.

KONCERT - JACEK BUDYŃ SZYMKIEWICZ ŚPIEWA WIERSZE RUMIEGO

Jacek Budyń Szymkiewicz (art.8udyń) - muzyk, kompozytor, nagrał i wydał 18 płyt studyjnych. Tekściarz (m.in. Nosowska, Brodka, Krzysztof Zalewski), performer. Autor książki „Grawer”. Wokalista zespołu Pogodno, współtworzy duet Babu Król (z którym wystąpił podczas Festiwalu Złoty Środek Poezji 2018)

„W czasie pandemii, dla ukojenia zszarganych nerwów, czytałem Rumiego. potem śpiewałem te teksty. a potem napisałem muzykę do nich. a teraz to gram dla ludzi. Bardzo serdecznie was zapraszam na taki koncert”

Rumi - najwybitniejszy poeta suficki.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki - do odbioru w kasie Kutnowskiego Domu Kultury. Jeszcze są. 

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%