Zamknij
REKLAMA

Koncert relaksacyjny gongów, mis tybetańskich i instrumentów etnicznych

10:34, 26.09.2021 | KDK
Skomentuj fot. KDK
REKLAMA

W piątek, 1 października od 18:30 do 19:30 i od 20:15 do  21:15 w Kutnowskim Domu Kultury na sali baletowej odbędą się koncerty relaksacyjne gongów, mis tybetańskich i instrumentów etnicznych. Bilet kosztuje 30 zł.

Terapia dźwiękami to część starożytnej sztuki lekarskiej znanej od pięciu tysięcy lat. Instrumenty wielotonowe takie jak gongi i misy tybetańskie mają naukowo udowodnione działanie lecznicze i relaksacyjne. U podstaw masażu dźwiękiem stoi dawne przekonanie, że odpowiedni dźwięk oddziałuje harmonizująco na każdą komórkę ciała, uzdrawiając ją i przywracając jej prawidłową częstotliwość. To częstotliwość właściwa dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczęśliwi i żyjemy w zgodzie z sobą.

Terapia dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełnią życia i harmonią. W trakcie koncertu uczestnicy będą leżeć w wygodnej pozycji. Fala dźwiękowa instrumentów wielotonowych będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Dźwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykłą, uzdrawiającą podróż.

Prowadząca: Ewa Majerska – Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii. Od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem jogi w Polsce.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W WYDARZENIU ?

 głęboki relaks w uzdrawiających brzmieniach i wibracjach uwolnienie od stresu, napięcia emocjonalnego i gonitwy myśli Twoje ciało doświadczy naturalnego stanu harmonii

Relacja z ostatniego wydarzenia w linku poniżej:https://kdk.net.pl/wyjatkowy-koncert-mis-i-gongow-w-kdk/

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%