Zamknij
REKLAMA

Już dzisiaj 10. Majówka ze Stanisławem Bareją ONLINE

12:11, 01.05.2021 | KDK
Skomentuj
REKLAMA
W sobotę, 1 maja jak zawsze Majówka z Bareją, tym razem w wersji online. Zaprasza dom kultury w Kutnie. 10-ta Majówka ze Stanisławem Bareją będzie dostępna w sieci, warto jednak zaznaczyć, że podobnie jak w ubiegłym roku, nie zabraknie działań transmitowanych na żywo – zachęcamy więc do interakcji z nami za pośrednictwem komentarzy.
 
- Obywatele i Obywatelki! Pomimo kolejnego zamknięcia i pandemii panoszącej się po świecie jak zgniły kapitalizm, nadal nie opuszcza nas humor. Całkiem możliwe, że czuwa nad nami pewien Anioł.I to nie byle jaki, bo Stanisław Anioł, gospodarz domu, który skradł serca miłośników serialu Alternatywy 4 (nasze też). Jako pełni sentymentu przodownicy pracy po prostu nie mogliśmy więc postąpić inaczej i to właśnie w Klubie Lokatorów powstała dziesiąta już edycja Majówki ze Stanisławem Bareją. Przybywajcie na wezwanie! - tak zachęca Kutnowski Dom Kultury na swojej stronie.

1 maja o 18:00 online wzorcowy Klub Lokatorów!

- Popatrzymy jak radzą sobie w tak trudnych czasach i co ich napędza w walce o lepsze jutro dla każdego obywatela i całego kraju. Kolektyw lokatorski zadba o Waszą rozrywkę i to na najwyższym światowym poziomie. Będziemy się świetnie bawić w najlepszym gronie i przeczekamy pandemię w piwnicy! Mamy także potwierdzone informacje z KC, że poza zajęciami dla dzieci, w programie znajdzie się też wizyta pana doktora Kołka - czytamy w komunikacie. - Koniecznie dołączcie do wydarzenia, bądźcie z nami na bieżąco i sprawdźcie, co słychać w Klubie Lokatorów.
 
W programie znajdziecie zajęcia dla dzieci oraz koncert ,,Dozwolone od lat 18-stu". Gwoździem programu będzie niekwestionowana gwiazda polskiej sceny kabaretowej - Jerzy Kryszak. Aktor znany m.in. z serialu "Alternatywy 4" na żywo, wprost ze sceny Kutnowskiego Domu Kultury, zaprezentuje specjalny program stand-up'owy. Po występie odpowie na wszystkie pytania widzów, zadawane online podczas rozmowy z Olą Kołodziejek.
(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%