Zamknij
REKLAMA

Festiwal Złoty Środek Poezji. Ogólnopolski Otwarty Konkurs Jednego Wiersza

09:48, 06.04.2021 | KDK
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIV Ogólnopolskim Otwartym Konkursie Jednego Wiersza im. Pawła Bartłomieja Greca w ramach Festiwalu Złoty Środek Poezji Kutno 2021. Nagrody pieniężne o łącznej puli 3000 zł. Konkurs odbędzie się 5 czerwca.

REGULAMIN

Organizatorem konkursu jest Kutnowski Dom Kultury.

Fundatorem wszystkich nagród jest Kutnowski Dom Kultury.

Konkurs odbędzie się 5 czerwca 2021 r. w Kutnie (dokładne miejsce podane zostanie w pierwszym możliwym terminie)

Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku od lat 16, które przygotują jeden wiersz, nieprzekraczający 2 stron maszynopisu, nigdzie dotąd niepublikowany, ani nienagrodzony w innych konkursach.

Rozpoczęcie konkursu nastąpi 5 czerwca 2021 r. o godz. 11.00, w Kutnie. Kolejność uczestników oraz dokładne miejsce wydarzenia zostaną ogłoszone najpóźniej tydzień przed Konkursem na stronie internetowej Organizatora (www.kdk.net.pl) oraz na FB Festiwalu Złoty Środek Poezji.

Jako zgłoszenie uczestnictwa w konkursie traktuje się przesłanie tekstu wiersza W OTWARTYM, EDYTOWALNYM PLIKU TEKSTOWYM zawierającym, poza tekstem wiersza, dane kontaktowe autora (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail) na e-mail: zlotysrodek@kdk.net.pl do dnia 15 maja 2021 r. Zgłoszony wiersz powinien być odczytany przez autora lub osobę przez niego wskazaną podczas konkursu. Zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą mailową.

Obecność autora w czasie konkursu oraz podczas wręczenia nagród jest warunkiem udziału w konkursie i ewentualnego otrzymania nagrody.

Jury po wysłuchaniu wszystkich zgłoszonych wierszy przyzna nagrody pieniężne o łącznej puli 3000 zł.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 5 czerwca 2021 r. (godzina zostanie podana przez Organizatora w dniu Konkursu).

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnej publikacji nagrodzonych i wyróżnionych wierszy.

Organizator nie zapewnia noclegów uczestnikom konkursu.

Gdyby z przyczyn niezależnych od organizatora konkurs nie mógł się odbyć w trybie stacjonarnym, przeprowadzony zostanie on zdalnie, w zmienionej formie. Wówczas warunkiem uczestnictwa będzie nadesłanie filmu z nagranym wierszem oraz formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie nagrań jury wyłoni zwycięzców. O ewentualnej zmianie warunków konkursu poinformujemy nie później niż 15 maja 2021 roku.

Dane organizatora:

Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4, 99-302 Kutno tel. 24 252 72 37

www.kdk.net.pl

mail: zlotysrodek@kdk.net.pl

Szczegóły:https://kdk.net.pl/konkurs-jednego-wiersza-2021/

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%