Zamknij
REKLAMA

Kwiatek dla Pań od Żychlińskiego Domu Kultury. Oglądaj 5 marca!

13:25, 02.03.2021 | ŻDK
Skomentuj
REKLAMA

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, podczas którego warto podarować coś szczególnego. Z tej okazji pracownicy Żychlińskiego Domu Kultury przygotowali dla wszystkich Pań muzyczną niespodziankę. Jest to mini koncert zatytułowany „Kwiatek dla Pań”, złożony z kilku znanych i lubianych piosenek, które przygotowaliśmy pod kierunkiem artystycznym Pana Macieja Dzięgielewskiego wokalisty, aktora, który ukończył z wyróżnieniem studia licencjackie w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na Wydziale Sztuk Scenicznych, specjalność Musical.

Maciej Dzięgielewski obecnie kontynuuje naukę na drugim stopniu w tej samej dziedzinie. W 2017 roku ukończył Państwową Szkołę Muzyczną w Kutnie II stopnia w klasie wokalistyki jazzowej. Bierze udział w wielu spektaklach na uczelni i poza nią. Na swoim koncie posiada liczną działalność koncertową. Gościem specjalnym, który akompaniował nam podczas koncertu był Pan Szymon Brylski dyrygent, pianista, student Wydziału Kompozycji Dyrygentury, Teorii Muzyki i Edukacji Artystycznej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego, specjalność dyrygentura symfoniczna. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Zarządzania. W 2017 roku ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Karola Kurpińskiego w klasie fortepianu. Brał udział przy tworzeniu wielu projektów muzycznych i orkiestrowych w obecności m.in A. Wita. Obecnie prowadzi szeroką działalność koncertową na uczelni i poza nią.

Na premierę naszego koncertu zapraszamy Państwa 5 marca o godz. 18.00. Obejrzeć go będzie można na stronie www.zedek.pl oraz na profilu FB Żychlińskiego Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy!

(ŻDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%