Zamknij
REKLAMA

Wyniki konkursów z Kotem i Zwierzątkowa

10:26, 23.02.2021 | KDK
Skomentuj
REKLAMA

7 Konkurs recytatorski z Kotem 2021  Jury w składzie: Krzysztof Ryzlak, Agnieszka Bregier, Dominika Staniszewska po obejrzeniu zgłoszonych nagrań postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce  DARIA ŚLIWIŃSKA

II miejsce  NIKOLA STĘPSKA

III miejsce  ZOFIA CHMIELECKA

Zwierzątkowo 2021 – konkurs recytatorski – WYNIKI

Jury w składzie: Dominika Staniszewska, Agnieszka Bregier, Krzysztof Ryzlak po przesłuchaniu 120 nagrań uczestników konkursu, postanowiło przyznać następujące nagrody (ogółem 68 wykonawców):

W KATEGORII WIEKOWEJ – PRZEDSZKOLA:

I MIEJSCE

Wojciech Kacprzak, Żychlin

II MIEJSCE

Kamil Janiak, Rozlazłów

Marianna Ciska, Kutno

Wojciech Małozięć, Łęki Górne

Eryk Zagajewski, Witów

Eryk Głydziak, Ogrodzona

III MIEJSCE

Rita Maćkowska, Posądza

Adam Szczypiński, Nowe

Franciszek Bończak, Budzyń

Krystyna Wojciechowska, Żychlin

Przemysław Pokojski, Kutno

Andrzej Szadkowski, Kutno

Blanka Sucina, Kutno

IV MIEJSCE

Aleksander Szczypiński, Nowe

Maciej Kozajda, Kutno

Kacper Balcerak, Zalesie

Rita Koterwa, Kutno

Karina Wojtalik, Kutno

Kornelia Lewandowska, Kutno

Nadia Grzeszkowiak, Kutno

NAGRODA SPECJALNA

Dzieci z Grupy Jeżyki z Przedszkola Samorządowego w Jastkowie

 

W KATEGORII WIEKOWEJ – SZKOŁY PODSTAWOWE:

I MIEJSCE

Filip Szymański, Kutno

Aleksandra Walczuk, Bielawa

Julia Winiarska, Zwoleń

Helena Juszczyk, Sosnowiec

II MIEJSCE

Piotr Kiryk, Sosnowiec

Daniel Karkoszka, Radomsko

Julia Płońska, Płonka Strumianka

Szymon Oleszczuk, Bończa Kolonia

Hanna Andrzejczak, Godzięby

Lena Iwaniuk, Hajnówka

Lena Dąbrowska, Zwoleń

Amelia Kamińska, Kutno

Iga Jańczy, Krośniewice

Said Fakhreddin, Kutno

Michał Lebiedowicz, Krośniewice

III MIEJSCE

Amelia Płońska, Płonka Strumianka

Jan Jakub Karniszewski, Kaczkowizna

Kaja Sołtyszewska, Żychlin

Sara Parzęcka, Żychlin

Zuzanna Danielewicz, Kutno

Maria Mędrzycka, Warszawa

Wiktoria Łopata, Żychlin

Tymoteusz Politański, Kutno

Martyna Kaca, Zwoleń

Kornelia Kiwior, Sosnowiec

Aleksander Bogacki, Żychlin

Zofia Cieniewska, Żychlin

Julianna Bartczak, Kutno

Kamil Kaczmarek, Wola Nowska

Natasza Sztych, Bolesławiec

Wiktoria Sławińska, Krośniewice

Natalia Łuczak, Krośniewice

Jan Makowski, Kutno

IV MIEJSCE

Julia Tybińkowska, Żychlin

Mikołaj Drożdżyński, Godzięby

Oliwia Chwiejczak, Szczebrzeszyn

Lena Olesiak, Kutno

Lilianna Skolasińska, Bielawki

Zuzanna Borowska, Zgierz

Roksana Kiełbasa, Kłodawa

Zuzanna Piotrowicz, Żychlin

Amelia Zielak, Model

Ignacy Jakubowski, Kutno

Gabriela Bieńkowska, Żychlin

Weronika Piątkiewicz, Gdynia

Antonina Pietrzykowska, Krośniewice

Lena Kaczmarek, Krośniewice

 

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%