Zamknij
REKLAMA

Co grają w kutnowskim kinie?

11:58, 24.10.2020 | kultura
Skomentuj
REKLAMA

Kino Kutnowskiego Domu Kultury zaprasza w ostatnim tygodniu października na film familijny i dramaty.

 Jak najdalej stąd

Ola to zbuntowana nastolatka, która marzy o własnym samochodzie i większej życiowej samodzielności. Niespodziewane i tragiczne wiadomości z Irlandii, gdzie od lat pracuje jej ojciec, sprawiają, że wyrusza sama w daleką podróż. Los przeznacza jej nie lada wyzwanie – w imieniu rodziny ma sprowadzić ciało zmarłego do Polski. opis dystrybutora kino

Szarlatan

"Szarlatan" w reżyserii Agnieszki Holland miał światową premierę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Bohaterem filmu jest autentyczna postać z historii Czechosłowacki, znachor Jan Mikolášek, który stał się niewygodną postacią dla komunistycznych władz. W roli głównej wystąpił Ivan Trojan.(filmweb.pl)

Pinokio (2020)

Pewnego dnia w ręce poczciwego stolarza o imieniu Gepetto wpada kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się jakaś magiczna siła. Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna.

Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Na swojej drodze spotyka magiczną wróżkę, olbrzymiego ślimaka, zwierzęta mówiące ludzkim głosem, a nawet zwiedza ogromny brzuch wieloryba. Jego śladami wyrusza zaniepokojony Gepetto. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie. (multikino)

23 – 25.10.2020 od piątku do niedzieli

godz.15.00 PINOKIO 2D dubbing (familijny, 125 min.)

godz.17.30 SZARLATAN 2D napisy (dramat, 118 min.)

godz.20.00 JAK NAJDALEJ STĄD 2D (dramat, 98 min.)

26 – 28.10.2020 od poniedziałku do środy

godz.15.00 PINOKIO 2D dubbing (familijny, 125 min.)

godz.17.30 JAK NAJDALEJ STĄD 2D (dramat, 98 min.)

godz.20.00 SZARLATAN 2D napisy (dramat, 118 min.)

(kultura)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA