Zamknij
REKLAMA

Konkurs plastyczny na początek roku szkolnego

08:00, 02.09.2020 | KDK
Skomentuj
REKLAMA

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Kutnowski Dom Kultury zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym “Bez zagiętych rogów”!  Zapraszamy dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych. Wystarczy samodzielnie, dowolną techniką wykonać zakładkę do książki. Następnie przesłać zdjęcie pracy dziecka do 15 września na adres konkursy@kdk.net.pl Nagrodzone będą najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych: 5-6 lat / 7-9 lat / 10-12 lat.

W konkursie do wygrania są nagrody rzeczowe ufundowane przez Kutnowski Dom Kultury.

Powodzenia! 

Wraz ze zdjęciem pracy konkursowej należy przesłać dane:a) wiek uczestnika konkursub) imięc) nazwiskod) adres mailowy do kontaktue) przesłać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konkursie w formie zdjęcia o treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka………………………………… (imię i nazwisko dziecka) przez Kutnowski Dom Kultury, z siedzibą w Kutnie 99-302, ul. Żółkiewskiego 4, w celu realizacji konkursu plastycznego „BEZ ZAGIĘTYCH ROGÓW”.

Finał konkursu odbędzie się 18 września na stronie www.facebook.com/KutnowskiDomKultury  gdzie zostanie zamieszczona galeria nagrodzonych prac. Szczegóły i regulamin na stronie: https://kdk.net.pl/bez-zagietych-rogow-konkurs-plastyczny/

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA