Zamknij
REKLAMA

Debiut literacki Katarzyny Konczarek

15:52, 25.08.2020 | Redaktor
Skomentuj
REKLAMA

Katarzyna Konczarek, absolwentka II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie (rocznik matury 2008) wydała książkę pt. "Słoik w papryczkach" Wydawnictwo Oficynka. To jej debiut literacki.

- Kasia Konczarek, zapamiętana w Kasprowiczu jako wrażliwa, mądra i wszechstronna humanistka, kochająca teatr i literaturę, zaangażowana w artystyczne życie szkoły. I jej pełna ciepła i humoru książka "Słoik w papryczkach". Zachęcamy Was do lektury i dzielenia się wrażeniami - czytamy na fb "Kasprowicza".

Książkę można kupić w księgarni wydawcy online i w sieci empik.

Trzy miesiące do świąt. Trzy historie. Trzy na pozór niezwiązane ze sobą postacie. I mnóstwo pytań…

Czy można przechodzić kryzys wieku średniego na własne życzenie, i to w okolicach trzydziestki? Co wyrośnie z dziewczynki, której dzieciństwo śmiało mogłoby być materiałem na scenariusz filmowy? Czy amant z przeszłości może wpaść jak burza w życie Heli Czarek i nawet się nie zorientować, jak namieszał? Jakim cudem skrzaty wspinają się po szafach i co zrobić, żeby przypodobać się królowej? No i jak słoiki odnajdują się wśród papryczek?

Im bliżej zaskakującego finału, tym więcej punktów łączących wszystkie wątki w jedną całość – ciepłą i pełną humoru książkę o znaczeniu drobnych spotkań, które nawet po latach wywierają istotny wpływ na nasze życie.

„Słoik w papryczkach” to nie tylko opowieść o konfrontacji z przeszłością, lecz także przestroga – by nigdy nie tracić czujności i nie musieć się przed dawnym sobą wstydzić tego, co tu i teraz  -http://oficynka.pl/

Katarzyna Konczarek – urodziła się w Kutnie. Od najmłodszych lat pasjonuje się teatrem oraz pisaniem. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana między innymi z copywritingiem. Zakochana w Tonym Starku, Jacku Reacherze i Sherlocku Holmesie. Lubi długie rozmowy, stare westerny i biografie ludzi kina.

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KsążkoholikKsążkoholik

3 0

Wielkie gratulacje. Brawo. Naprawdę przyjemna i mądra lektura. 20:16, 25.08.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CzytelniczkaCzytelniczka

0 0

Popieram !!! 15:03, 28.08.2020


REKLAMA