Zamknij
REKLAMA

Kino Kutnowskiego Domu Kultury zaprasza w lipcu

18:04, 20.07.2020 | O.R
Skomentuj
REKLAMA

W Kinie Kutnowskiego Domu Kultury do 22 lipca o godz. 14.00 Wiking i magiczny miecz (Dubbing) Poczucie humoru godne ASTERIXA I OBELIXA, przygody na miarę bohaterów „JAK WYTRESOWAĆ SMOKA” w animowanej komedii producentów „PSZCZÓŁKI MAI”.Pełna niezwykłych perypetii i szalonego humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem. Jeden niewyrośnięty wiking plus jeden magiczny miecz równa się milion zwariowanych przygód!

O godz. 16.00 zapraszamy na Powitanie słońca. Widzieliście kiedyś ortodoksyjnego Żyda, mordercę w celi śmierci, Masaja praktykujących jogę? To intrygujący dokument o odkrywaniu jogi w różnych zakątkach świata oraz jej uniwersalnej sile.

O godz. 18.15 Coś się kończy, coś się zaczyna. Nowoczesna historia miłosna ze znakomitą obsadą; W rolach głównych najmłodsza z gwiazd „Wielkich kłamstewek” oraz serii „Niezgodna” i filmu „Gwiazd naszych wina” – Shailene Woodley oraz dwaj przystojniacy: Pan Grey, czyli Jamie Dornan oraz Sebastian Stan znany młodszej publiczności między innymi z Kapitana Ameryki.

Dziś i jutro o 20.45 film  #tuiteraz.  Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Dumny z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. Ich Instagramowe kontakty nie mają końca. Stéphane opowiada jej o przepięknych widokach z francuskiej części Kraju Basków a ona o życiu w Seulu, mieście kwitnącej wiśni. Pomimo dystansu i barier kulturowych świetnie się rozumieją. Pewnej nocy Stéphane decyduje się na spontaniczny i szalony wyjazd do Seulu.

Z kolei 22 lipca obejrzymy o 14.00 Wiking i magiczny miecz oraz Powitanie słońca o 16.00. Natomiast o 18.15  W poszukiwaniu Mozarta. Geniusz i buntownik. Gwiazda swoich czasów. Pochowany w bezimiennym grobie, dziś byłby milionerem W ciągu swego niespełna 35-letniego życia napisał prawie tysiąc dzieł. Ogromna większość z nich przetrwała do naszych czasów i nadal budzi zachwyt wśród słuchaczy. Każdy współczesny człowiek słyszał nazwisko Mozarta, a jeśli nie, to na pewno słyszał jego muzykę, choćby w radiowej czy telewizyjnej reklamie. W poszukiwaniu Mozarta zabiera nas w podróż śladami tego niezwykłego kompozytora. Phil Grabsky i jego ekipa filmowa z detektywistyczną wprost precyzją rekonstruują losy muzyka. W POSZUKIWANIU MOZARTA – wielcy kompozytorzy w cyklu WACHLARZ SZTUKI W KINIE KDK  pokaz 22 lipca 2020 (środa) godz.18.15

Od 24 do 29 lipca Kino KDK zaprasza na Scooby doo! i Na topie.

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA