Zamknij
REKLAMA

Konkurs plastyczny z KDK. Moja wakacyjna przygoda

11:13, 29.06.2020 | KDK
Skomentuj
REKLAMA

Kutnowski Dom Kultury zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. “Moja wakacyjna przygoda”. Są dwie kategorie wiekowe: 6 – 8 lat oraz 9 – 12 lat. Należy samodzielnie wykonać pracę w wybranej przez siebie technice plastycznej (oprócz prac 3D) i przesłać jej zdjęcie do dnia 20 lipca na adres mailowy: konkursy@kdk.net.pl W konkursie do wygrania nagrody rzeczowe ufundowane przez Kutnowski Dom Kultury.

Wraz ze zdjęciem pracy konkursowej należy przesłać dane:

a) wiek uczestnika konkursu, b) imię, c) nazwisko, d) adres mailowy do kontaktu, e) przesłać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konkursie w formie zdjęcia o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka ………………………………… (imię i nazwisko dziecka) przez Kutnowski Dom Kultury, z siedzibą w Kutnie 99-302, ul. Żółkiewskiego 4, w celu realizacji konkursu plastycznego MOJA WAKACYJNA PRZYGODA.

Finał konkursu odbędzie się w dniu 22 lipca Facebooku Kutnowskiego Domu Kultury gdzie zostanie zamieszczona galeria nagrodzonych prac.

Tutaj znajdziecie regulamin https://kdk.net.pl/moja-wakacyjna-przygoda-konkurs-plastyczny/

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA